Komunikat
Czcigodni Księża,
Drodzy Bracia i Siostry
W najbliższą środę, 19 stycznia, Ks. Bp Henryk Tomasik, będzie przeżywał swoje patronalne święto. Z tej racji proszę o modlitwę w intencji Dostojnego Solenizanta i zapraszam Czcigodnych Księży, Osoby Życia Konsekrowanego oraz Was, Drodzy Bracia i Siostry, na Mszę Świętą, która będzie sprawowana 19 stycznia (środa), o godz. 18.00, w Katedrze Radomskiej.
Biskup Marek Solarczyk

  1. Zakończyliśmy Spotkania Duszpasterskie w ramach tzw. Kolędy. Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy przybyli na nasze zaproszenie. Dziękujemy za wspólne modlitwy i ofiary złożone przy okazji tych spotkań. Dzięki tym ofiarom konto parafialne powiększyło o 52 tysiące złotych. Ofiary te pozwolą na sfinansowanie wkładu parafii w prace prowadzonych przy naszej świątyni. Proszę o modlitwę, abyśmy także w tym roku otrzymali dotacje.
  2. Tydzień temu składaliśmy ofiary na olej opałowy do ogrzewania naszej świątyni. Zakupiliśmy 1500 litrów oleju za sumę 6300 złotych. Zebraliśmy na ten cel 4650 złotych. Dziękujemy za złożone ofiary.
  3. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na diecezjalne środki Społecznego Przekazu.
  5. 26 stycznia będziemy gościć znanego kapłana, ks. Krzysztofa Kralkę, dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Lublinie. Ks. Krzysztof spotka się m. innymi z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania. Szczegóły za tydzień.
  6. W przyszłą niedzielę będzie także spotkanie z kandydatami do nowego Kręgu Rodzin.
  7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.