1. Przypominam, że dziś o godz. 19.00 charytatywny Koncert kolęd. Wystąpią dwie orkiestry oraz znakomici wokaliści. Zachęcamy do udziału w tym koncercie i do wspólnego kolędowania, a przy okazji udziału w charytatywnym dziele pomocy chłopcu.
 1. Oprócz dzisiejszego koncertu, czeka nas jeszcze jeden piękny śpiew kolęd, który zaprezentuje za tydzień, 23 stycznie o godz. 19.00, potężny chór, liczący kilkadziesiąt osób, z Ukrainy.
 2. Przypominam, że we wrześniu planujemy pielgrzymkę do Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku, gdzie znajduje się najsłynniejszy obraz świata, który nie został namalowany ludzką ręką lecz sama Matka Boża go dała skromnemu mieszkańcowi Meksyku. Zachęcamy do wpisywania się na listę uczestników.
 3. W najbliższą sobotę będzie Katecheza Przedmałżeńska o godz. 10.00 w Domu Formacji.
 4. Jutro po Mszy świętej wieczornej w Domu Formacji spotkanie opłatkowe Wspólnoty Szkaplerza.
 5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na diecezjalne Środki Przekazu.
 6. Powoli dobiega końca wizyta duszpasterska. Czas na głębsze podsumowanie tych dni będzie za tydzień, ale już dziś myślimy z wdzięcznością o każdej osobie spotkanym podczas wizyty. Z wdzięcznością myślimy o rodzinach, które z wielkim trudem wychowują dzieci. Pełni uznania i podziwu myślimy o tych, którzy z wielkim zatroskaniem myślą o parafii i dokonujących się dziełach. Dziękujemy serdecznie za dar spotkań z wiernymi, za każdą rozmowę, za gościnność. Ci, którzy nie mogli przyjąć kapłana, mogą w tym tygodniu umówić wizytę duszpasterską.
 7. W najbliższych dniach odwiedzimy:
  16.01 (poniedziałek), od godz. 9.00 ulice: Trytwy, Ogrodowa, Sukiennicza, Leśna – 2 ks, blok 4 i 6 – 1 ks.
  Od godz. 16.00 ul. Kwiatowa – 1 ks, Krakowska, Browarna,
  Stroma, Prześcianki – 2 kapłanów.
  17.01 (wtorek) od godz. 9.00 ulice: Kościelna, Cmentarna, Stodolniana – 2 ks.
  oraz ul. Słoneczna i Nowa – 1kapłan.
 8. Pozdrawiamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.