1. Wkroczyliśmy w Wielki Post. Trwajmy na modlitwie wraz z Jezusem, który dla nas podjął mękę i śmierć krzyżową. Szczególnym przeżyciem Wielkiego Postu niech będzie „Droga Krzyżowa”, na którą zapraszamy w piątek o godz. 8.00 i o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.30 zapraszamy na Gorzkie Żale.
  2. Przypominamy, że w okresie wielkopostnym możemy podjąć dzieło o nazwie: Pokuta Rodzin Niniwa 2021, która rozpoczęła się w Środę Popielcową, 17 lutego, a zakończy w Wielką Sobotę, 3 kwietnia. W tym czasie jesteśmy zachęcani do codziennej modlitwy rodzinnej choć jednym dziesiątkiem Różańca Świętego, a także spełniania dobrych uczynków oraz podejmowania drobnych aktów pokutnych. W ten sposób
    przez 40 dni rodzina pokutuje za grzechy, które miały w niej miejsce.
  3. Ten rok przeżywamy jako Rok świętego Józefa, Oblubieńca NMP. Możemy uzyskać odpust zupełny spełniając odpowiednie warunki. O tych warunkach możemy przeczytać w gazetce parafialnej na stronie 3 oraz na stronie parafialnej.
  4. Zapraszamy na Wieczór Chwały, który tradycyjnie przeżywamy w ostatnią środę miesiąca.
  5. 27 marca odbędzie Ekstremalna Droga Krzyżowa trasą Ziemi Przedborskiej. Zapisy drogą internetową lub u ks. Stanisława.
  6. Przypominamy, że w czwartek, 25 lutego, Dzień św. Siostry Faustyny – o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.