1. Dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Był to rok bardzo wyjątkowy.
  Nauka szkolna od połowy marca odbywała się zdalnie, drogą internetową. Tylko sam Bóg wie co stanie się powakacjach. Zakończmy ten dziwny rok Mszą świętą. Zapraszamy na Eucharystię w najbliższy czwartek, na godz. 18.00. Przez przyczynę Matki Bożej Serdecznej podziękujemy za mijający rok i poprosimy o szczęśliwe wakacje.
 2. Ciągle trwa pandemia. Dziękuję wszystkim za noszenie maseczek. One zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się wirusa. Bądźmy ostrożni.
 3. W związku z pandemia koronawirusa wszystkie uroczystości uległy zmianie. Pierwsza Komunia odbędzie się dopiero 19 lipca podczas Mszy świętej o godz. 10.30. !8 lipca, w sobotę będzie spowiedź dla
  tych dzieci.
 4. Już jutro (22 czerwca) spotkanie w sprawie strojów pierwszokomunijnych. We wtorek, 23 czerwca, o godz. 16.00 pierwsza próba. Prosimy, by dzieci przyszły na próbę w maseczkach. Dzieci, które maja podwyższoną temperaturę nich nie przychodzą na próbę.
 5. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony dnia 3 lipca przez ks. Biskupa Piotra Turzyńskiego podczas Mszy świętej o godz. 18.00.
 6. W najbliższy wtorek, po Mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania. Zapraszamy już na Mszę świętą o godz. 18.00.
 7. W najbliższą środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
 8. W dniu 2 lipca 2020 roku będziemy przeżywali jubileuszowe dziękczynienie za dar Bożego Miłosierdzia, za NMP Matkę Miłosierdzia oraz za koronację Obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej. W tym dniu Kard. Dziwisz wraz z biskupami naszej diecezji będzie sprawował Mszę świętą o godz. 18.00. Zapraszamy.
 9. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.