Zapraszam wszystkich członków Żywego Różańca Diecezji Radomskiej do udziału w X Ogólnopolskim Dniu Modlitwy Żywego Różańca. 28 października – czwartek w tygodniu misyjnym zgromadźmy się w swoich parafialnych kościołach na nabożeństwie różańcowym i w duchowej łączności trwajmy na adoracji i modlitwie różańcowej dziękując za Dzieło Żywego Różańca w Polsce i przygotowując się do beatyfikacji Sł. B. Pauliny Jaricot.
Tych, którym siły i zdrowie nie pozwoli być w kościele proszę gorąco o włączenie się do tej modlitwy w swoim domu, czy na szpitalnym łóżku. Tego dnia bądźmy razem zjednoczeni na modlitwie ze wszystkimi wspólnotami Żywego Różańca w całej Polsce. Zachęcam do skorzystania z Ceremoniału Żywego Różańca, aby odnowić w tym dniu przyrzeczenia trwania w Żywym Różańcu i udzielić w tym dniu specjalnego błogosławieństwa.
Moderator ŻR Diecezji Radomskiej