Wakacje  w  Przedborzu  rozpoczęły  się PIKNIKIEM RODZINNYM zorganizowanym przez rodziny z Domowego Kościoła z Przedborza, które 25 czerwca 2017r. skończyły rok formacyjny 2016-2017. Zgromadziło się  kilkanaście rodzin,  które  spędziły  bardzo  miło  i  owocnie  popołudnie  w  cieniu prastarej  świątyni  przedborskiej  i  Dróżek Modlitewnych.  Dzieci  miały  swoje „Dmuchańce”, które jak zawsze były oblegane nie tylko przez dzieci.
Dorośli  zaś,  harmonijnie  przyrządzali smaczne  potrawy  na  grillu  i  skupieni  w grupach prowadzili twórcze dysputy. Wszyscy stwierdzili jednogłośnie, że warto  takie  imprezy  organizować  częściej. Być może PIKNIK RODZINNY stanie się stałym  punktem  początku  i  końca  wakacji.

Poniżej relacja fotograficzna z Mszy świętej na zakończenie roku formacyjnego Domowego Kościoła i pikniku rodzinnego.