Narodowy Marsz dla życia-  24 marca 2019 r.

Wezwanie  Świętego  Jana  Pawła  II  do  „wielkiej mobilizacji  sumień  w  obronie  życia”  (Ecclesia  in Europa nr 96) nabiera dziś w Polsce szczególnej aktualności w obliczu wielkiej mobilizacji sił przeciwnych życiu i rodzinie. Konkretną formą świadectwa w  obronie  życia  i  rodziny  będzie  Narodowy  Marsz Życia  w  Warszawie,  organizowany  przez  Chrześcijański  Kongres  Społeczny  w  niedzielę  24  marca 2019 r.
Zwracamy się z prośbą do Czcigodnych Księży o przekazanie  swoim  Parafianom  informacji  o  Marszu  i  zachęty do wzięcia w nim udziału. Marsz rozpocznie się o godzinie 13.30 na Placu  Zamkowym.  Wcześniej  Msza  Św.  o  godzinie  12.00  w  kościele  Św. Anny.  
Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej i Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej organizują wyjazd autokarami spod radomskiej katedry i z Placu Jagiellońskiego o godz. 9.30. Koszt ponoszony przez uczestników wynosi tylko 10 zł.
Chętnych prosimy zgłaszać do środy 20 marca włącznie pod następującymi numerami telefonów:
48 340 62 35 – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej  
609 198 959 (Teresa Połeć, Prezes DIAK)
696 499 549 (ks. Andrzej Jędrzejewski, Asystent DIAK)