2 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00 odbyło się wspólne kolędowanie scholi i chóru paparafialnego.

Pięknem Okresu Bożego Narodzenia jest jego rodzinność wyrażana na różne sposoby. Począwszy od Wigilii, poprzez całą Oktawę Bożego Narodzenia, aż do Niedzieli nazywanej Niedzielą Chrztu Pańskiego, a może jeszcze dalej, aż do Święta Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), przeżywaliśmy tyle pięknych spotkań, które utwierdziły nas w przekonaniu, że tworzymy jako ludzie wierzący jedną kochającą się Rodzinę. Tyle pięknych życzeń, tych usłyszanych w wigilijny wieczór, a także w same święta, łamanie się opłatkiem, i cudowne kolędowania – to wszystko tworzy niezapomniany klimat Bożego Narodzenia, którego mogą nam zazdrościć ci, którzy odeszli od Boga.
W tę atmosferę rodzinności wpisało się kolędowanie, jakie miało miejsce tydzień temu w naszej parafialnej świątyni. Dzięki chórowi parafialnemu i scholi mogliśmy zachwycać się pięknem kolęd śpiewanych na głosy i przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Brawo za pomysł tego spotkania. xdzh