Parafianie z Przedborza uwielbili Jezusa na Stadionie Narodowym w Warszawie.

„Jezus zbawia, każdy, kto w Niego wierzy, na pewno nie zostanie zawiedziony” (por. 1P 2,6). Jest to hasło całodniowego spotkania o charakterze religijnym pod patronatem Diecezji Warszawsko-Praskiej

Uwielbienie Jezusa Chrystusa celebrowało około 60 tysięcy ludzi, w tym grupa ponad 50 osób z naszej parafii pod opieką ks Damiana. Przewodniczył zgromadzeniu bp Marek Solarczyk. Konferencje wygłosił, zaproszony na ten dzień przez Arcybiskupa Henryka Hosera, o.John Baptist Bashobora z Ugandy.

W programie rekolekcji przewidziano trzy konferencje, które wygłosił o. John Baptist Bashobora, katolicki kapłan z Ugandy. W programie była także: modlitwa uwielbienia, różaniec, koronka do Bożego Miłosierdzia Eucharystia i całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w dwóch miejscach na stadionie.

Cała relacja ze spotkania na stronie: http://www.idziemy.pl/kosciol/jezus-na-stadionie-relacja-na-zywo/