Ekstremalna Droga Krzyżowa – rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00 dnia 12 września 2020 r.

Trasa

Przedbórz – Łączkowice – Pratkowice – Rudka – Krzętów – Kolonia Mrowina – Łapczyna Wola – Jeżowiec – Boża Wola – Henryków – Gepnerów – Przedbórz

dodatkowe informacje o trasie

Po deszczu miejscami mogą wystąpić obszary podmokłe (szczególnie niedaleko rzeki)Dojazd we własnym zakresie. Koło kościoła jest duży parking, gdzie można swobodnie i bezpiecznie zostawić samochód. Po przemierzeniu trasy i dotarciu do kościoła, możliwość skorzystania z toalet i z gorącego napoju. 

dodatkowe informacje o rejonie

Rozpoczęcie trasy w Przedborzu mszą o 18 00. Koło kościoła jest duży parking, gdzie można swobodnie i bezpiecznie zostawić samochód. Po mszy Św. Wyruszamy w trasę, dzieląc się na grupy, w zależności od ilości osób. Trasę przemierzamy w całkowitym milczeniu, zatrzymując się w wyznaczonych miejscach (stacjach). Zabieramy z sobą: latarkę, najlepiej czołową, kamizelkę odblaskową/ odblaski, plecak, termos z ciepłym napojem, coś do jedzenia, różaniec, oraz krzyż. Po przemierzeniu trasy i dotarciu do kościoła, możliwość skorzystania z toalet, z gorącego napoju. Zakończenie Mszą Św. Około godziny 6 30, lub 7 00.

Dodatkowy opis na stronie: https://www.edk.org.pl/trasa-edk-3874?fbclid=IwAR0l1D_5k71gf1LojYBh6hHv-UJ8DIxYBvHMqCuR1QJ_62dYl1jKr_-uXYc