Sobota, 17 lutego, z pewnością zapisze się w pamięci  wielu naszych Parafian. W tym bowiem dniu, od godz. 11-nastej odbywały się Warsztaty Modlitwy Uwielbienia. Nie trzeba tłumaczyć czym jest taka forma modlitwy, bo od  długiego  już  czasu,  w  każdą  środę,  po Mszy wieczornej gromadzimy się ze Wspólnotą św. Jana Pawła II, by  wielbić  miłość Ojca, Syna i Ducha świętego.  Tym razem, na zaproszenie naszej wspólnoty, była z nami  ARMIA DZIECI, która animowała  i  przewodniczyła  tej  modlitwie. Członkowie  „Armii  Dzieci”  swoim  pięknym  śpiewem  i bogatym  słowem otwierali nasze serca na Tego, który jest, był i przychodzi. Tak też się stało: do wielu uczestników „przyszedł” Pan i zostawił ślad na sercu,  wyrył  go  swoją  łaską  uzdrowienia  duchowego  i  fizycznego.  Myślę,  że  do wszystkich  uczestników  Wieczoru  Uwielbienia  i  uzdrowienia  dotarła  bardzo  ważna prawda,  mianowicie  ta,  że  każdy  dar,  jaki Bóg  nam  przygotował,  wymaga  otwarcia serca pełnego wiary i gotowości na przyjęcie daru łaski.  Mam  nadzieję, że dla  wielu  uczestników tego  modlitewnego spotkania, ten dzień stanie się początkiem odnajdywania drogi do Pana Boga. xdzh 

Dzień Uwielbienia z

Armią Dzieci

17 lutego 2018 roku od godz. 10:50

Miejsce: Przedbórz

Plan wydarzenia:

10:50 – Początek nauczania – spotykamy się w kościele

13:30– Przerwa obiadowa – zupa dla wszystkich

14:30 – Nauczanie

16.45 – Adoracja

17.00 – Eucharystia

18.00 – Uwielbienie wraz z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą

organizator : Wspólnota im. św. Jana Pawła II w Przedborzu

poniżej relacja fotograficzna z Dnia Uwielbienia