W piątek przeżyjemy Dzień Rozmowy z Panem, czyli 24-godzinną adorację naszego Przyjaciela Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

Adoracja rozpocznie się 12 kwietnia po Mszy Św. o godz.18:00 i potrwa do soboty – 13 kwietnia do godz. 18:00. O godz. 22:00 Msza Św. w Domu Formacji – zapraszamy!

„ROZMOWY Z PANEM”- tak się tytułuję to niezwykłe przeżycie, jakie ma miejsce każdego miesiąca w Domu Formacji. 24 godziny rozmowy sam na sam z Panem Jezusem, naszym Zbawicielem. Nie sposób w słowach zawrzeć bogactwa tych rozmów i przeżyć.

Podczas bycia „sam na sam” z Panem doświadczam Miłości, która mnie dotyka i ogarnia. Uczę się pokory, bo mój Rozmówca cierpliwie słucha. Czasem mam wrażenie, że chce mi coś powiedzieć, a kiedy wreszcie dopuszczam Go do „Słowa”, stwierdzam, że czas wracać do domu. A On zdaje się pytać: „Przecież mieliśmy rozmawiać… a ty przedstawiłeś mi kilka spraw, ważnych z twojego punktu widzenia i nie dałeś szansy, bym się do nich mógł ustosunkować… a miałem ci tyle do powiedzenia.”

„Rozmowa z Panem” to dobra szkoła modlitwy. Jest okazja, by zmienić od dawna praktykowaną relację z Panem. Czas, by się zatrzymać, wyciszyć, a przy okazji pomyśleć „po co, tak naprawdę, żyję”.

Pan Cię zaprasza w każdy drugi piątek miesiąca na dialogowanie!