W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Od godz.12.00 do 13.00 Godzina Łaski – zjednoczmy się z Matką Bożą na modlitwie, by spłynęły na nas obfite łaski Boże. Podczas Mszy o g. 18.00 poświęcenie medalików komunijnych, a po Mszy świętej w Domu Formacji rozpocznie się 24-godzinna adoracja Pana Jezusa.

Nabożeństwo zwane “Godziną łaski dla świata” przypada w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – 8 grudnia, od godziny 12.00 do 13.00. U jego początków są objawienia prywatne Matki Bożej Róży Duchownej we włoskim Montichiari.

Godzina Łaski – prośby i obietnice Matki Bożej:

1. Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.
2. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.
3. Będą masowe nawrócenia.
4. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.
5. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.
6. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.
7. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.
8. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.