W  piątek  przeżyjemy  Dzień  Rozmowy  z  Panem, czyli 24-godzinną adorację naszego Przyjaciela Pana i Zbawiciela,  Jezusa  Chrystusa.Adoracja rozpocznie się 9 października  po Mszy Św. o godz.18:00 i potrwa do soboty – 10 października  do godz. 17:30. O godz. 22:00 Msza Św. w Domu Formacji – zapraszamy!
„ROZMOWY  Z  PANEM”-  tak  się  tytułuję  to  niezwykłe przeżycie, jakie ma miejsce każdego miesiąca w Domu Formacji. 24 godziny rozmowy sam na sam z Panem Jezusem, naszym Zbawicielem. Nie sposób w słowach zawrzeć bogactwa tych rozmów i przeżyć.  
Podczas bycia „sam na sam” z Panem doświadczam Miłości, która mnie dotyka i ogarnia. Uczę się pokory, bo mój Rozmówca cierpliwie słucha. Czasem mam wrażenie, że chce mi coś  powiedzieć,  a  kiedy  wreszcie  dopuszczam  Go  do „Słowa”, stwierdzam, że czas wracać do domu. A On zdaje się pytać: „Przecież mieliśmy rozmawiać… a ty przedstawiłeś mi kilka spraw, ważnych z twojego punktu widzenia i nie dałeś szansy, bym się do nich mógł ustosunkować… a miałem ci tyle do powiedzenia.”
„Rozmowa z Panem” to dobra szkoła modlitwy. Jest okazja, by zmienić od dawna praktykowaną relację z Panem. Czas, by się zatrzymać, wyciszyć, a przy okazji pomyśleć „po co, tak naprawdę, żyję”.  
Pan Cię zaprasza w każdy drugi piątek miesiąca na dialogowanie!