W dniach 1 i 2 sierpnia planujemy po raz pierwszy zorganizować „24-godzinne czytanie Pisma świętego”. List Boga napisany do człowieka jest najpiękniejszym darem Pana Boga. Jako chrześcijanie powinniśmy
znać Pismo święte. Początek „24-ro godzinnego czytania Pisma świętego” 1 sierpnia o godz. 17.00 a zakończy się 2 sierpnia o godz. 17.00. Czytanie Pisma świętego rozpocznie się Koncertem Zespołu EMAUS na Rynku. Następnie słowo wprowadzające wygłosi biblista i rozpoczniemy czytanie. Od godz. 22.00 do 7-tej rano czytanie będzie się odbywało w naszej świątyni. Od godz. 7.00 w niedzielę znów na Rynku i zakończy się znów koncertem o godz. 17.00. Do czytania zapisało się już kilkanaście osób. Można się zgłaszać na listę czytających osobiście w kancelarii parafialnej oraz przez formularz na stronie internetowej: http://www.wsjp2.pl/events/24-godzinne-czytanie-pisma-swietego/