Msza św. na cmentarzu parafialnym o godz. 12:00

Przed mszą św. na cmentarzu wypominki za zmarłych o godz. 11:15

Msza św . w kościele parafialnym w dniu 1 listopada o godz. 7:00 i 9:00.

…”Jest taki dzień w roku… Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny… dzień…1-ego listopada.

To taki czas zadumy,modlitwy nad zmarłych duszami.Choć Ich już nie ma wśród nas…kochamy nadal, więc pamiętamy.Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi.Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?Zabierasz tych, co mają serca szlachetne.A ci bez niego po ziemi stąpają.Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych…którzy tak bardzo się kochają.Kiedy już opuszczam bramy cmentarza…zmarłe dusze żegnam powoli…Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję…że za rok tu przyjść mi pozwoli…”