1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. W jednym dniu wspominam wszystkich mieszkańców nieba – zarówno tych, których Kościół uroczyście ogłosił świętymi, jak i tych, którzy są w niebie choć świat o tym nie wie. Tych ostatnich jest znacznie więcej. Jutro odwiedzimy nasz parafialny cmentarz, by oddać Chwałę Bogu za świętych, a szczególnie tych, których groby są na naszym cmentarzu. Spotkamy się o godz. 11.00 by odmówić modlitwę wypominkową przy pięciu stacjach. O godz. 12.00 będzie Msza święta. Ofiary zebrane na cmentarzu posłużą do sfinansowania prac jakie tam się dokonują. Przypominamy, że w dniach 1-8 listopada można zyskać odpust zupełny dla swoich bliskich zmarłych spełniając przepisane warunki.
  2. 6 listopada Wojownicy Maryi wyjeżdżają na ogólnopolskie spotkanie do Bydgoszczy. Zachęcamy chętnych mężczyzn do udziału. Zapisy u księży wikariuszy.
  3. 7 listopada po Mszy świętej wieczornej zapraszamy mężczyzn na „Różaniec ulicami miasta”.
  4. Następna Katecheza dla narzeczonych będzie 13 listopada o godz.n10.00 w Domu Formacji. Przypominamy, że Katechezy te są obowiązkowe dla wszystkich przygotowujących się do małżeństwa.
  5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom.
  6. Wciąż można zgłaszać swoich bliskich zmarłych do Modlitwy Wypominkowej w każdą niedzielę.
  7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.