1. W przyszłą niedzielę przeżyjemy XXI Dzień Papieski i zbiórka ofiar do puszki na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, dzięki której młodzi i zdolni ludzie z małych miejscowości otrzymają wsparcie na naukę. W Dniu Papieskim będą także „Kremówki papieskie”, które będzie można nabyć przy kancelarii.
  2. W naszej parafii jest bardzo wiele osób noszących Szkaplerz. Bardzo serdecznie zachęcamy, by wszyscy noszący Szkaplerz zgłosili się do Ks. Dominka w celu formalnego włączenia tych osób do Bractwa Szkaplerza po spełnieniu odpowiednich wymogów.
  3. W Krakowie na Łagiewnikach odbędzie się ogólnopolskie spotkanie osób, które należą Wspólnoty Margaretek – zachęcamy do wyjazdu na to spotkanie.
  4. Najbliższa spotkań dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa całego dekanatu odbędzie się 16 października o g. 10.00.
  5. W zakrystii można zakupić kalendarz na rok 2022 – są trzy różne kalendarze w cenie 7 i 10 złotych.
  6. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom.
  7. W piątek po Mszy świętej o g. 18.00 rozpocznie się 24-godzinna adoracja w Domu Formacji.
  8. W najbliższych dniach dokonamy zakupu 2000 litrów oleju do ogrzewania. Niestety litr oleju to koszt ponad 4 zł. – w przyszłą niedzielę zbiórka na ten cel.
  9. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie KŻR w celu ustanowienia Patrona poszczególnych Kółek.
  10. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.